GERİ


SIK SORULAN SORULAR

Ürünümün taşı düştü, ne yapmalıyım?

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüz incelenecek ve size bilgi verilecektir.

Alyansım parmağımı sıkıyor, ne yapmalıyım?

Ellerinizde dönemsel bir şişme sorunu yaşamıyorsanız ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmiş ise ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır.

Alyansım parmağıma bol geliyor, ne yapmalıyım?

Ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmişse ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır.

Alyansımda çizikler oluştu, ne yapmalıyım?

Alyansınızı size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde bakımı ve cilası yapılacaktır.

Ürünümün rengi değişti, ne yapmalıyım?

Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza getirmelisiniz.

Ürünümün klipsi arızalı, ne yapmalıyım?

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.

Ürünümde ezilmeler var, ne yapmalıyım?

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.

Kolyemin zinciri koptu, ne yapmalıyım?

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.

Arkadaşımda size ait bir ürün gördüm, aynısını nereden bulabilirim?

Size en yakın mağazamızdan ürünü temin edebilirsiniz, mağazamızda ürünün olmaması durumunda sipariş ile 15 gün içinde ürünü size teslim edebiliriz.

Ürün sertifikamı kaybettim, ne yapmalıyım?

Ürünü faturası ile birlikte satın aldığınız mağazaya getirerek konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

Ürünümü tamir için mağazanıza bıraktım, ne zaman teslim alabilirim?

Ürün tamir takip formunuz üzerindeki numara ile ürünü tamire bıraktığınız mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

Aldığım ürün kusurlu çıktı ne yapmalıyım?

Size en yakın mağazamıza ürününüzü sertifikası ile birlikte götürdüğünüz takdirde ürününüz incelenerek size bilgi verilecektir.

Hediye olarak aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Ürününüzü sertifikası ve ambalajı ile birlikte satın mağazalarımıza 15 gün içinde getirdiğiniz takdirde konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

Pırlanta ürünümü bozdurmak istiyorum, ne kadar kesinti olacak?

Mağazalarımızdan almış olduğunuz tadilat görmemiş ve kullanılmamış ürünü sertifikası ile beraber 30 gün içerisinde istediğiniz mağazamızdan, aynı tür bir ürünle değiştirebilirsiniz. 30 günden sonra ürünü geri satmak isterseniz, ürünü aldığınız Türk Lirası fiyat üzerinden 1. yıl içerisinde %20, 2. yıl içerisinde %30, 3. yıl içerisinde %40 düşülerek, bedeli nakit olarak size ödenir. 3. yılın bitmesi ile ürünün fiyatı güncel borsa fiyatlarına göre yeniden değerlendirilerek hesaplanır Yine mağazalarımızdan almış olduğunuz ürünü 3 yıla kadar, %50 veya daha büyük taşlı bir ürünle, aldığınız Türk Lirası fiyatından, kayıpsız değiştirebilirsiniz. %50’den daha küçük taşlarda veya 3. yıldan sonra bir üstteki paragraftaki şartlar geçerlidir.

En yakın Özboyacı Altın Mağazası'nın adresini öğrenebilir miyim?

www.ozboyaci.com/iletisim adresinden size en yakın mağazamızın bilgilerine ulaşabilirsiniz

Özboyacı Altın ürünlerinin fiyatlarını nereden öğrenebilirim?

Ürün fiyat bilgisi için size en yakın mağazamızdan yardım alabilirsiniz.

Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum ne yapabilirim?

Üründe kullanım olmadıysa satın aldığınız mağazadan ilk 15 gün içinde sertifika ve ürünün faturası ile birlikte başvurarak değişim yapabilirsiniz