GERİ


ÖZBOYACI ALTIN

“HAVADA AŞK KOKUSU VAR”

Özboyacı Altın, sevdiğiniz kişiye duygularınızı ifade etmenin en şık yolunu sunuyor. Üstelik özel kampanyası ile!

Sevgililer Gününe sayılı günler kaldı. Bu özel günde, Özboyacı Altın müşterileri için özel bir kampanya   hazırladı.

 

Özboyacı Altın, elmasın büyüsünü armağan etmek isteyenler için zarif bir yüzük tasarladı. 1500 TL  yerine  950 TL ’ ye satışa sunulan  LAL  Elmas Yüzük, Özboyacı Altın mağazalarında sizi  bekliyor.

 

   950 TL’ LİK ALIŞVERİŞE “RETRO PARFÜM HEDİYE”

   Parfüm, her bayanın yaşamında özel  ve önemli  bir  yer kaplamaktadır. Güzelliğin bir parçası olan   kokulardan  vazgeçmenin imkansız olduğunu her bayan bilmektedir.

Özboyacı  Altın da bunu bilerek  kampanyasını parfümle zenginleştirmiş. 950 TL  değerinde 14 Ayar, Pırlanta ve Elmas  ürün alışverişi  yapan tüm müşterilerine  “Retro Parfüm hediye” ediyor.. Hem de özel ahşap kutusunda…

Bu kampanya ile bayanların ilgisini çekeceklerini düşündüklerini  belirten Halkla İlişkiler Sorumlusu  Mehtap  Bal “ Her zaman farklı çalışmalarla müşterilerimizin karşısına çıkmaya ve onları mutlu etmeye çalışıyoruz.. Bu yılda  14 Şubat  Sevgililer Gününde sevgiyi  göstermenin yolunu farklı bir konseptle yakalamaya çalıştık. Sevgililer Gününe özel olarak  1500 TL  değerindeki  LAL Elmas Yüzüğü  950 TL’ den satışa sunacağız.. Mağazalarımızdan 950 TL’ lik alışveriş yapan tüm müşterilerimize de “Retro Parfüm hediye” edeceğiz.. İnanıyoruz ki ; Sevgililer Gününde müşterilerimizin sevdiklerine sunacakları en güzel hediye olacak…” dedi.