GERİ


ÖZBOYACI ALTIN

Özboyacı sınır tanımıyor

Konya’nın takı ve mücevherat sektöründeki önemli markalarından biri olan Özboyacı Altın, hizmette sınır tanımıyor. Kule Site Alışveriş Merkezi’ndeki şubesinde Özboyacı Altın, ‘Holigram Hostes’ denilen bir robotla müşterilerini karşılıyor.

Özboyacılar Altın Ticaret Anonim Şirketi ismiyle uzun yıllar Konya’da hizmet veren marka, bugün 7 şubesiyle Konyalıları ağırlıyor. Her geçen gün hizmet kalitesini artırarak emin adımlarla ilerleyen firma, hizmette de sınır tanımıyor. Kule Site Alışveriş Merkezi’ndeki şubesinde ‘Holigram Hostes’ denilen bir robotla misafirlerini karşılayan Özboyacı Altın, dün hem robotun tanıtımını yaptı hem de şirketleri hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu. Şirketin Halkla İlişkiler Sorumlusu Sümeyra Uysal, verdiği bilgilerde şunları kaydetti: “Holigram Hostes adlı sanal manken, Konya’da sektörde bir tek bizde. Söz konusu hostes, hemen kapının girişinde yüklenen bilgiler ışığında kuruluşumuzu tanıtıyor, ürünlerimiz hakkında bilgi veriyor. Holigram hostes şu an için sadece Özboyacı Altın’da. Elimizde bir tane var. Fakat ilerleyen günlerde bu sayıyı arttırıp diğer şubelerimizin girişine yerleştireceğiz. Müşterilerimizle geçmişten geleceğe uzanan bir köprü kuran Özboyacılar Altın, geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak insana, kaliteye, yeniliğe ve verimliliğe odaklı yönetim stratejisi ile yıllardır süren yolculuğuna hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam etmektedir.” Özboyacı Altın Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Özboyacı da tanıtım programında hazır bulundu. Celal Özboyacı ise düşüncelerini şöyle açıkladı: “Takı ve mücevherat sektöründeki önemli bütün markaları bünyesinde bulunduran, sahip olduğu değerleri dünden bugüne taşıyan, yeni trendleri yakından takip eden, tecrübe ve birikimi ile hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas tutar. Tüm ürünleri barkodlu ve garantili olup, şeffaf fiyat uygulaması ile müşteri güvenini sağlamayı hedefler. Marka garantisi yanında Özboyacı özel garantisi de sunmaktayız.”

HER ZAMAN EN İYİSİ

Her zaman her şartta sektörlerinde en iyisi olmak için mücadele verdiklerini anlatan Özboyacı Altın Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Özboyacı, “Bilgili ve deneyimli bir kadro ile hizmet verdiğimiz mağazalarımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Altın, gümüş, pırlanta, elmas ve inci gibi takı ve mücevherat ürünleri ile erkeklere özel tasarlanmış ürünlerde yer almaktadır. Ayrıca saat, altın yaldızlı hediyelik tablolarda bulunmaktadır.   Başta Altınbaş ve Favori olmak üzere, Zen, Cetaş, Tekin Seyrekoğlu, Roberto Bravo, Original Design, D&G, Nike, Lorus, Romanson, Seiko, Revello gibi sektörün en önde gelen firmalarının koleksiyonlarını değerli müşterilerimize sunmaktayız. Özboyacı Altın olarak müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğuna inanıyor, müşterilerimizin kendilerini iyi hissetmelerini ve daha iyi ifade edebilmelerini sağlayabilmek, hayatlarına bir farklılık katabilmek adına güvenli alışveriş, zengin koleksiyon ve güleryüzlü hizmet için mağazalarımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.