GERİ


ÖZBOYACI ALTIN

ALTIN HARFLER KİTAP OKUMA YARIŞMASI SONUÇLARI

14 Ağustos - 14 Ekim 2017 Tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz, Ödüllü Altınharfler Okuma Yarışmamıza katılan tüm katılımcılara teşekkür eder, yarışmada dereceye girenleri tebrik ederiz.

Dereceye giren yarışmacılara ödülleri 21 Ekim 2017 Cumartesi günü Saat 12:00’ de Özboyacı Altın Merkez Mağazamızda teslim edilecektir.

MERKEZ MAĞAZA
Hükümet Meydanı Tevfikiye Cd.No:3 Meram / Konya
444 0 626 | 190/191



1. KATEGORİ 2. KATEGORİ
ESRA İLHAN MUSTAFA BERKTUĞ ZENGİN

 

1. KATEGORİ 2. KATEGORİ
SÜMEYYE ORAL ENES AKALIN

 

1. KATEGORİ 2. KATEGORİ
NAZİFE ERTÜRK ESRA ŞEYMA ÖZKILAVUZOĞLU
SÜLEYMAN SARIORMAN FATMA KİLLİK
EMRE ERTÜRK EMİNE REYYAN CÖMERT

 

1. KATEGORİ 2. KATEGORİ
SEVİLAY AYDIN ZENGİN AZRA DERELİ
MERVE AY ŞERAFETTİN SERTUĞ ZENGİN
ALİM KÖSE HAFSA MERT
TAMER EROL ESMA RÜVEYHA KIZILCA
YAĞMUR KESMİK AHMET ABDULLAH ÖZKILAVUZOĞLU
MUSTAFA TEKELİ ENES VARAN
BETÜL EYYÜPOĞLU AHMET CAHİT ÖNEND
MELİKE UĞURLU YASİN MEHMET YAPAR
MUHAMMET HAKAN AÇIKGÖZ RUMEYSA AYDIN
ALPASLAN PEKER MERVE URGANCI
HÜLYA BAKIŞLI ALPER YILDIRIM
RAHMETA BAŞ AHMET CANSEVER
LEYLA SEYHAN MUSTAFA KAĞAN ÇELİK
SERDAR ŞERİF GÜRKAN ZEHRA ÇELİKOĞLU
HATİCE YILDIZ AHMET CANLI
ÖZKAN KILIÇ UHUD HAMZA AKKÖK
UĞUR AY SEDAT HEMEK
AYŞENUR COŞAN
MUHAMMED ENES BAYRAM
ABDULLAH KEYHA AHMET ÇOLAKOĞLU
ZEYNEP DERESOY HAVVA SUDE YİĞİTBAŞI
MUSTAFA YAVUZ RÜMEYSA ECER
ESRA SEYHAN ENES BABACAN
MEHMET SOYBELLİ YUSUF TALHA ÇORUM
HASAN AYHAN UMUT TALHA BERBEROĞLU
MELİHA PEKER KÖSE HASAN ESER
GÜLER PEKER ŞEYMA ŞUEDA ÖZCEYLAN
ZAHİDE SENA GÜNDÜZ NUR KARDELEN ÖZDEMIROĞLU
FATMA PEKER FURKAN GEDERET
SENA KILINÇEL ABDULLAH ENES ATICIGIL
BÜŞRA TEZEL ZÜLAL AYLIN KILIÇ
EDA TAN YUSUF EMİRHAN İŞÇİ
BURHAN ÖZEN BEYTULLAH GÖZEL
HATİCE KİBAR SEHER NİSA OĞUZ
SEVINÇ ÖZKAN SEVİNÇ NUR DOGRU
YASEMİN USLU İREM MELİKE GENÇ
MURAT ÇATMAN MUSA MERT PEKTEMİR
RABIA ESENBOĞA ZEHRA HAZAL HAŞTAR
EMEL GÜL ERTUĞAN ABDULLAH HARUN KARADENIZ
AYŞE ZENGİN ALP SEMA MISIROĞLU
NUR DEMİRCİ FATIMA ZEHRA ABANUZ
YUSUF SİNAN BALOĞLU SÜREYYA GİZEM GÖKTUĞ
SÜMEYRA TEKİN ENİSE SENA TOSUN
MUSTAFA ENSAR YÜCER ASUDE ZEHRA EKENOĞLU
FADİM KAS ELİF ZAZA
MAHMUT FURKAN ÖZTOK AYŞE NUR KAYAR